Konsultant ds. Rekrutacji- Dział Niemiecki

InterKadra Sp. z o.o.

Zielona Góra, lubuskie

Kim jesteśmy? InterKadra jest działającą na rynku europejskim licencjonowaną Agencją Pracy Tymczasowej, Doradztwa Personalnego oraz Pośrednictwa Pracy na terenie RP i za granicą, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 3372.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Zielona Góra

Obowiązki:
- umieszczanie ogłoszeń o pracę,
- selekcja i rekrutacja Opiekunów i Opiekunek osób starszych,
- reprezentowanie agencji na branżowych wydarzeniach,
- pozyskiwanie kandydatów,
- telefoniczna obsługa kandydatów,
- inne prace biurowe.

Wymagania:
- minimum komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie (warunek konieczny),
- doświadczenie w rekrutacji pracowników,
- bardzo dobra znajomość obsługi komputera i Internetu,
- dobra organizacja czasu pracy,
- komunikatywność,
- mile widziana znajomość zagadnień związanych z opieką nad osobami starszymi lub chorymi.

Oferujemy:
- stabilne warunki pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- autonomiczność i samodzielność w działaniu,
- możliwość rozwoju zawodowego,
- pakiety medyczny i sportowy.

Jeśli jesteś osobą samodzielną, lubiącą kontakt z ludźmi oraz szukasz pracy w branży HR - ta oferta jest dla Ciebie!

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.