Konsultant ds. rekrutacji cudzoziemców z językiem ukraińskim

Jobman Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej zarejestrowana pod nr 2163 - poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy tymczasowej na stanowisku:

Oferta pracy tymczasowej.

Miejsce pracy: Kraków

Region: małopolskie

Zadania:

· Realizacja procesów rekrutacyjnych

· Telefoniczny i mailowy kontakt z kandydatami i pracownikami z Ukrainy

· Przygotowywanie i publikacja ogłoszeń na portalach

· Monitoring spływu aplikacji

· Zarządzanie bazą kandydatów

· Nadzór i kontrola dokumentów związanymi z procesem zatrudniania oraz legalizacji pobytu

· Organizacja zakwaterowania oraz logistyki dla pracowników z Ukrainy

Oferujemy:

· Niezbędne narzędzia pracy

· Możliwość rozwoju i awansu

· Miłą atmosferę w pracy

· Pracę na podstawie umowy zlecenia

Wymagania

· Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów

· Zorientowanie na terminową i skuteczną realizację projektów

· Bardzo dobra znajomość języka ukraińskiego - warunek konieczny

· Dobra organizacja pracy własnej

· Zaangażowanie i duża motywacja do pracy

· Umiejętność swobodnej komunikacji

· Doświadczenie na analogicznym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, aplikuj drogą elektroniczną.

Do dokumentów rekrutacyjnych dołącz klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja