Konsultant ds. projektów unijnych

Fertis Consulting

44-240 Żory, śląskie

Opis stanowiska pracy

- Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej związanej z ubieganiem się
o dofinansowanie ze środków unijnych (pisanie wniosków o dofinansowanie, biznes planów)
- Rozliczanie projektów współfinansowanych z funduszy unijnych
- Kontakt z klientami oraz instytucjami wdrażającymi środki unijne

Oferujemy:
• Atrakcyjny model wynagradzania (podstawa + prowizje za przygotowanie wniosków)
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• Otwartą i przyjazną atmosferę pracy

Wymagania

- Studenci w trakcie ostatniego roku studiów wyższych – preferowane kierunki: ekonomiczne lub techniczne
- Umiejętności współpracy z klientem
- Samodzielności i dokładności w wykonywaniu powierzonych zadań
- Biegłej obsługi komputera, w szczególności pakietu MS Office
- Komunikatywności, terminowości, dobrej organizacji pracy

Mile widziane:
- Doświadczenie z zakresu pozyskiwania i rozliczania dotacji ze środków unijnych
- Prawo jazdy kat. B.

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji (CV oraz list motywacyjny).

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.).

Prezentacja firmy

Firma Fertis Consulting zajmuje się świadczeniem profesjonalnych ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/04/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting