Konsultant ds. Projektów Personalnych

Smart MBC

Poznań, wielkopolskie

Smart MBC

Od: Smart MBC
Miejsce pracy: Poznań

Rodzaj pracy: Niepełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: mniej niż 1 rok

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta

Marzy Ci się praca, która przyniesie satysfakcję i radość z jej efektów? Lubisz kontakt z ludźmi? Jesteś otwarty na nowe wyzwania? Smart MBC gwarantuje Ci pracę przy ciekawych projektach! Szukamy konsultanta ds. Projektów Personalnych. To co, gotowy na wyzwanie?

KP/08/2016/SA

Zadania, jakie na Ciebie czekają:
- samodzielna praca nad projektami rekrutacyjnymi,
- redagowanie ogłoszeń o pracę (może być kreatywnie! :))
- przeprowadzanie wywiadów z kandydatami,
- umawianie spotkań z kandydatami,
- raportowanie do klienta,
- współpraca z Działem Administracji.

Dobrze, jeśli:
- posiadasz 6 miesięcy doświadczenia w sprzedaży i kontakcie z klientem,
- jesteś otwarty na nowe technologie,
- działasz samodzielnie,
- jesteś dobrze zorganizowany,
- potrafisz dogadać się z każdym,
- wykazujesz się inicjatywą, zarażasz energią i dążysz do celu! :)

Razem z nami zyskasz:
- doświadczenie zawodowe, jakie zdobędziesz podczas pracy przy samodzielnych projektach,
- świetny intranet do komunikacji, na którym możemy kliknąć „lubię to”,
- dostęp do najnowszych narzędzi HR - jest w czym wybierać ;)
- możliwość dostosowania pracy do innych zajęć,
- towarzystwo młodego i energicznego zespołu.

Bądź częścią Smart MBC i mądrze pokieruj swoją karierą - Aplikuj!

Smart MBC