Konsultant ds. pracy tymczasowej

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Bydgoszcz

W związku z intensywnym rozwojem Job Impulse Polska, do naszych wewnętrznych struktur poszukujemy Kandydata na stanowisko:

PK/KPT/10/15

Opis stanowiska:

  • realizowanie procesów rekrutacyjnych (tworzenie i publikowanie ogłoszeń, analiza dokumentów aplikacyjnych, prowadzenie rozmów rekrutacyjnych, przygotowywanie profili Kandydatów),
  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej,
  • praca w systemie kadrowym - wystawianie, przedłużanie i rozwiązywanie umów o pracę, wystawianie świadectw pracy, rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych),
  • budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z klientami oraz z pracownikami tymczasowymi,
  • opracowywanie raportów na potrzeby Klienta,
  • aktywne działania promujące markę Job Impulse na rynku pracy (udział w tagrach, giełdach pracy itp.).

Wymagania:

  • doświadczenie w agencji pracy tymczasowej lub dziale personalnym,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunkowe: ZZL, psychologia itp.),
  • bardzo dobra znajomość przepisów Prawa Pracy i ustawy o zatrudnianiu pracowników tymczasowych,
  • czynne prawo jazdy kat. B - warunek konieczny,
  • swobodne poruszanie się w środowisku MS Office (w szczególności Word, Excel i Power Point),
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • dobra organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dynamizm, entuzjazm, kreatywność.

Oferta:

  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy,
  • system benefitów pozapłacowych (m.in. karta sportowa, opieka medyczna, dofinansowania do nauki języka, literatury branżowej itd.),
  • programy rozwojowe i szkoleniowe,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • realna możliwość rozwoju zawodowego,
  • partnerska atmosfera pracy.

Job Impulse Polska to firma działająca zgodnie z ideą społecznej odpowiedzialności w biznesie zatrudniająca osoby z niepełnosprawnością we własnych strukturach oraz u swoich klientów. Z uwagi na to, zachęcamy do aplikowania również osoby z orzeczoną niepełnosprawnością.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: