Konsultant ds. pracy tymczasowej - Poznań

Job Impulse Polska Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Jesteśmy częścią Job Impulse Group, firmą doradztwa personalnego
o europejskim zasięgu. Posiadamy status Agencji Pracy Tymczasowej.
Na polskim rynku działamy od 7 lat.

Certyfikaty: 3000/3 - Agencja Pracy Tymczasowej; 3000/2 - Doradztwa Personalnego

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska:

•samodzielne prowadzenie projektów rekrutacyjnych na stanowiska produkcyjne, magazynowe oraz inne średniego szczebla
•opieka i nadzór nad pracownikami tymczasowymi
•prowadzenie dokumentacji pracowników
•rozliczanie czasu pracy pracowników tymczasowych
•bieżąca obsługa biura
•utrzymywanie pozytywnych relacji z Klientami w Poznaniu i okolicach
•opracowywanie raportów na potrzeby Klientów

Oferujemy:

•umowę o pracę
•wynagrodzenie stałe + premia
•narzędzia niezbędne do wykonywania pracy( tel. służbowy, laptop)
•pracę w doświadczonym zespole
•atrakcyjny pakiet socjalny po okresie próbnym
•przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:
•doświadczenie w pracy w APT
•praktyczna znajomość prawa pracy oraz ustawy pracy tymczasowej
•czynne prawo jazdy kat. B
•bardzo duża motywacja do pracy
•samodzielność w działaniu
•komunikatywność
•energiczność i wesołe usposobienie
•umiejętność pracy pod presją czasu
•dobra organizacja czasu pracy
•dobra obsługa pakietu MS Office i sprzętu biurowego
•mile widziane osoby z orzeczoną niepełnosprawnością

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając: