Konsultant ds. planowania podróży z j. francuskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Miejsce pracy: Rzeszów

Numer ref. KPP/061/BMO

Zadania:

  • Telefoniczna obsługa klientów biznesowych z całego świata w zakresie planowania podróży
  • Rezerwacja hoteli i lotów zgodnie z potrzebami i sugestiami klienta
  • Szybkie i sprawne działanie w sytuacji zmiany lub modyfikacji podróży przez klienta
  • Pomoc w nagłych sytuacjach związanych z zaplanowaną podróżą
  • Dbanie o dobre relacje biznesowe z klientem, dopasowanie oferty do jego potrzeb oraz doradztwo w zakresie wyboru odpowiednich produktów i dostawców za najlepsza cenę

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w międzynarodowej firmie będącej liderem w zakresie zarządzania podróżami służbowymi
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełny etat
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m. in. pakiet medyczny, ubezpieczenie NNW, dofinansowanie do wakacji, studiów, kursów językowych, kart multisport, dodatki za pracę w godzinach nocnych, weekendy czy święta, bezpłatny transport na nocne zmiany)
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz doskonalenia umiejętności językowych

Wymagania:

  • Biegła znajomość języka francuskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • Wykszatłcenie minimum średnie
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym i porze nocnej
  • NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials