KONSULTANT DS. PLANOWANIA FINANSOWEGO

BLONSON Przemysław Blonkowski

Zielona Góra, lubuskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0694

Obowiązki:

· pozyskiwanie i (obecnie zdalna) obsługa klientów,
· dopasowywanie produktów do potrzeb i oczekiwań klientów,
· kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy,
· możliwość budowania zespołu Konsultantów.

Oferujemy
· pas startowy, dla zdecydowanych atrakcyjna podstawa plus prowizja,
· relacje firma – Konsultant, oparte na uczciwych i partnerskich zasadach biznesowych,
· stabilne i niezmienne zasady współpracy,
· całkowite wsparcie w rozpoczęciu współpracy z nami,
· elastyczny czas pracy,
· doświadczony zespół Menedżerów i trenerów dbających o wsparcie w sieci sprzedaży,
· nieograniczone możliwości awansu oparte na jednoznacznych kryteriach oraz spójnym systemie wynagrodzeń na kolejnych szczeblach rozwoju zawodowego.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • aktywna sprzedaż i obsługa klienta

Wykształcenie:

  • średnie ogólnokształcące, brak

Pozostałe wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie, · dyspozycyjność, · umiejętność dobrej organizacji pracy, · radzenie sobie ze stresem, · wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, · odpowiedzialność, · zaświadczenie o niekaralności, · Prawo jazdy kat. B – dodatkowy atut.

Miejsce pracy: Kupiecka 60/4, 65-058 Zielona Góra, powiat: m. Zielona Góra, woj: lubuskie

Rodzaj umowy: Umowa agencyjna

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Ubezpieczenia, Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy