Konsultant ds. Planowania Finansowego

Prudential Polska Sp. z o.o.

Olsztyn, warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska pracy

Firma Prudential w związku z rozwojem struktur sprzedaży w Olsztynie, poszukuje partnerów na stanowisko:

Zakres pracy:

  • oferowanie produktów ubezpieczeniowych
  • inicjowanie i kształtowanie długofalowych relacji z klientami
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Prudential w kontaktach z klientami

Wymagania:

  • preferowane wyższe wykształcenie (średnie jest warunkiem koniecznym),
  • komunikatywność,
  • wysoka motywacja wewnętrzna
  • znajomość dostępnych na rynku produktów inwestycyjnych i ubezpieczeniowych będzie dodatkowym atutem

W zamian za zaangażowanie zapewniamy:

  • Rozwój zawodowy pod szyldem renomowanej międzynarodowej organizacji biznesowej.
  • Przejrzyste zasady awansu i budowy swojej własnej agencji ubezpieczeniowej.
  • Możliwość tworzenia swoich własnych struktur sprzedaży od początku współpracy
  • Stabilne wynagrodzenie oraz premie uzależnione od wyników pracy.
  • Pakiet profesjonalnych szkoleń wewnętrznych oraz zewnętrznych.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach dla celów związanych z procesem rekrutacji prowadzonym obecnie lub w przyszłości przez Prudential Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Nowogrodzka 50, kod pocztowy 00-950 będącego administratorem danych, do zagranicznych centrów operacyjnych Prudential plc, którego cześcią jest Prudential Polska, zgodnie z przyjętymi w Prudential Polska procedurami.

Wyrażam zgodę na przekazywanie moich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy do państw, których prawodawstwo może nie gwarantować ochrony danych równorzędnej gwarancjom, jakie obwiązują na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Przyjmuję do wiadomości, że Prudential Polska zapewnia pełną ochoronę przetwarzanych danych oraz zachowanie danych w poufności.

Zgoda na przetwarzanie moich danych osobowych obejmuje także przetwarzanie tych danych w przyszłości, o ile nie zmieni się cel ich przetwarzania. Oświadczam, że jestem świadomy/a dobrowolności udostępnienia moich danych osobowych oraz że zostałem/am poinformowany/a o przysługującym mi prawie do wglądu do moich danych osobowych i ich poprawiania.

Prudential Polska jest uprawniony do przetwarzania oraz przekazywania podanych przez mnie danych wyłącznie w związku z prowadzonym przez Prudential Polska procesem rekrutacji. (Zgodnie z ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych - tekst jedn.: Dz. U. z 2002 r. nr 101 poz. 926 z pózn. zm.)."

Prezentacja firmy

Prudential to wiodąca marka na rynku ubezpieczeń w Stanach Zjedno... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/01/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Bankowość, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Ubezpieczenia