Konsultant ds. Planowania Finansowego

Katarzyna Borowicka

51-168 Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli wiesz czego chcesz od życia, masz konkretne plany oraz jesteś zaangażowany w ich realizację i poszukujesz systemowego rozwiązania jak to osiągnąć szybciej, lepiej i w większej skali, być może mamy dla Ciebie pracę.

Prężnie rozwijająca się brytyjska firma z 165 letnią tradycją, należąca do czałówki firm sektora ubezpieczeniowego poszukuje kandydatów.

Do Twoich zadań będzie należało:
- poszukiwanie i obsługa klientów
- dopasowywanie produktu do potrzeb i oczekiwań klienta
- kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

Wymagania:
- minimum średnie wykształcenie
- dyspozycyjność
- chęć rozwijania się
- umiejętność pracy z klientem miłe widziana

Oferujemy:
- Konkurencyjny i przejrzysty system wynagrodzeń oraz awansu
- Elastyczny czas pracy
- Atrakcyjny produkt na rynku ubezpueczeń dostępny dla szerokiego grona odbiorców
- Szerokie możliwości rozwoju
- Dla osób posiadających wysoki potencjał osiągnięć gwarantujemy pakiet szkoleń
- Innowacyjne narzędzia pracy (m.in. Tablet)
- Udział w spotkaniach integracyjnych i wycieczkach międzynarodowych - dodatkowa nagroda za osiągnięte wyniki
- Przyjazna i partnerska atmosfera w pracy

Nawiąż z nami współpracę i daj sobie szanse na lepsze życie.

Prezentacja firmy

Działalność brokerów i agentów ubezpieczeniowych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1PLN - 50 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia