Konsultant ds.Personalnych Bydgoszcz - praca w weekendy

Jobman Group Sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

Obowiązki:
- rekrutacja kandydatów do pracy
- analiza i selekcja aplikacji kandydatów
- prowadzanie spotkań z kandydatami oraz weryfikacja ich kompetencji
- prowadzenie ewidencji czasu pracy
- prowadzenie dokumentacji personalnej
- realizowanie zamówień Kontrahentów
- współpraca i utrzymywanie partnerskich relacji z Kontrahentami

Oferujemy:

- odpowiednie narzędzia pracy
- dynamiczną pracę i ciekawe wyzwania zawodowe
- pracę w ukierunkowanym na sukces zespole
- możliwość rozwoju oraz zdobycie doświadczeń zawodowych

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci, absolwenci kierunku ZZL i pokrewne)
- wysokie zdolności interpersonalne
- bardzo dobra organizacja pracy
- orientacja na wyniki, samodzielność, chęć osiągnięcia sukcesu
- umiejętność pracy pod presją czasu
- dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet)
- doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane
- pełna dyspozycyjność weekendy(piątek od 14:00,sobota-niedziela-8 godzin)
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
- praca również dla osób uczących się/studiujących

Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja