Opis stanowiska pracy

· Poszukiwanie i nawiązywanie kontaktów z osobami poszkodowanymi w wypadkach

· Przeprowadzenie wywiadu, ustalenie okoliczności zdarzenia,

· Ustalenie czynności, w których możemy pomóc osobie poszkodowanej

· Przedstawienie możliwości uzyskania adekwatnego do zaistniałych okoliczności odszkodowania,

· Przygotowanie niezbędnych dokumentów pozwalających umocować pełnomocnika w sprawie,

· Przekazanie zebranej dokumentacji do siedziby

· Informowanie na bieżąco Klienta o przebiegu jego sprawy,

· Wynagrodzenie prowizyjne

Wymagania

Wymagania
Wykształcenie min. średnie
· Umiejętność budowania relacji z klientami
· Komunikatywność i samodzielność w działaniu
· Motywacja do działania i osobistego rozwoju
· Nastawienie na ciągły proces kształcenia i samorozwoju
· Niekaralność
· Odpowiedzialność
· Mile widziane osoby uczące się oraz emeryci/renciści
· Możliwość podjęcia pracy jako zajęcie dorywcze/dodatkowe
- Mile widziane osoby mające już kontakt z osobami poszkodowanymi

Prezentacja firmy

Intrata Finanse & Ubezpieczenia działa od 15 lat na rynku ubezpieczeń ma... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting