Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Inżynieryjno-Usługowe INŻYNIERIA PRO-EKO Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:
Konsultant ds. ochrony środowiska

Miejsce pracy: Bielsko-Biała
Opis stanowiska:
• Analiza potrzeb Klienta i tworzenie rozwiązań wraz z Klientem;
• Wykonywanie specjalistycznych opracowań środowiskowych – m.in. Karta Informacyjna Przedsięwzięcia, Ocena Oddziaływania na Środowisko, Ponowna Ocena Oddziaływania na Środowisko, Wniosek o wydanie decyzji o pozwoleniu zintegrowanym, wniosek o wydanie pozwolenia na wytwarzanie/zbieranie/przetwarzanie odpadów, wniosek o wydanie pozwolenia na wprowadzanie gazów lub pyłów do powietrza, operat wodnoprawny na odprowadzanie wód do wód opadowo roztopowych, operat wodnoprawny na pobór wód, operat wodnoprawny na wprowadzanie ścieków przemysłowych do urządzeń kanalizacyjnych, będących własnością innych podmiotów;
• Współudział w opracowaniu koncepcji/projektów technologicznych głównie w zakresie gospodarki odpadami;
• Planowanie i koordynowanie działań związanych z realizowanymi pracami;
• Prowadzenie uzgodnień z Klientem dotyczących danych wejściowych do analiz i obliczeń oraz realizowanych prac;
• Uczestniczenie w procesach uzgodnień administracyjnych w zakresie realizowanych dokumentacji;
• Utrzymywanie kontaktów z Klientem.
Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe: Ochrona Środowiska / Inżynieria Środowiska / Gospodarka Odpadami lub pokrewne;
• Dobra znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska (m.in. Ustawa Prawo Ochrony Środowiska; Ustawa o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko; Ustawa o odpadach, Ustawa Prawo Wodne, akty wykonawcze do ustaw);
• Doświadczenie w wykonywaniu opracowań i dokumentacji środowiskowej dla przedsiębiorstw;
• Wysoka umiejętność planowania i koordynowania prac;
• Wysokie zdolności interpersonalne i posiadanie umiejętności budowania długotrwałych relacji z Klientem;
• Ukierunkowanie na pracę z Klientem;
• Samodzielność, odpowiedzialność, ukierunkowanie na rozwijanie kompetencji;
• Prawo jazdy i gotowość do podróży służbowych.
Mile widziane:
• Wykonywanie analiz akustyczny w zakresie oddziaływania hałasu dla inwestycji; znajomość programu do obliczeń hałasu;
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
• znajomość programów typu AutoCad.
Oferujemy:
• Atrakcyjne warunki pracy (w tym możliwość pracy przy dużych, ciekawych projektach);
• Rozwój zawodowy i podnoszenie kwalifikacji;
• Stabilność w zatrudnieniu.

CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać za pośrednictwem infoPraca.

Prezentacja firmy

Aktualnie z firmą współpracuje kilkunastu doświadczonych projektantów z ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne