Konsultant ds. Obsługi Telefonicznej

T-Mobile Polska S.A. (k)

Łódź, łódzkie

Lubisz rozmawiać? Połącz przyjemne z pożytecznym! Dołącz do T-Mobile i zarabiaj na gadaniu.

Miejsce pracy: Łódź

Nr ref.: 32646

Twoje najważniejsze zadania to:

  • profesjonalna telefoniczna obsługa Klientów
  • pomoc Klientom w korzystaniu z oferowanych usług
  • udzielanie informacji na temat bieżącej oferty sieci
  • sprzedaż produktów i usług oferowanych przez T-Mobile Polska S.A.

Jeśli:

  • posiadasz predyspozycje i umiejętności w zakresie obsługi klienta
  • łatwo nawiązujesz kontakty z innymi
  • masz bardzo dobrą dykcję i miły tembr głosu
  • potrafisz dobrze obsługiwać komputer
  • jesteś gotowa/y do pracy w trybie zmianowym, także w weekendy i święta
  • masz minimum średnie wykształcenie
  • posiadasz doświadczenie w prowadzeniu rozmów telefonicznych z Klientami i sprzedaży, będzie to dodatkowym atutem

...ta oferta jest dla Ciebie!

Oprócz comiesięcznej wypłaty otrzymasz:

  • profesjonalne szkolenie i wsparcie merytoryczne
  • premię, której wysokość będzie uzależniona od jakości Twojej pracy
  • zniżki na produkty i usługi różnych firm
  • możliwość pracy w oparciu o elastyczny grafik (w przedziale godzinowym między 7 a 23)
  • szansę na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń!

Przekonaliśmy Cię? Nie czekaj! Aplikuj już dziś!

Osoby zainteresowane powyższą ofertą prosimy o zarejestrowanie swojej aplikacji pod adresem:
T-Mobile Polska S.A.
Sekcja Rekrutacji

ul. Marynarska 12
02-674 Warszawa
www.t-mobile.pl