Konsultant ds. Obsługi Klieta w Salonie Orange

JP Inwest Sp. z o.o.

Starogard Gdański, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Wymagania:
-komunikatywność i wysoka kultura osobista
-umięjętność nawiązywania relacji z klientami
-realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
-bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:
-możliwość zdobycia doświadczenia
-dobre warunki pracy i płacy
-możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego
-pracę w ambitnym i przyjaznym zespole

Jednocześnie informujemy wszystkich kandydatów, że bez poniższego oświadczenia oferta pracy nie będzie rozpatrywana.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz.926, ze zm)”.

Prezentacja firmy

Firma JP INWEST Sp. z o.o. jest ambitną, dynamicznie rozwijającą ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/10/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 700PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja