konsultant ds. obsługi klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Randstad Polska, wiodąca agencja doradztwa personalnego i pracy tymczasowej w naszym kraju (nr licencji 47), aktualnie poszukuje dla jednego ze swoich klientów, osób na stanowisko:

Nr ref.: 25408
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Rzeszów

Zakres obowiązków:

 Jako konsultant będziesz odpowiedzialny/a za:

  • telefoniczną sprzedaż produktów i usług
  • profesjonalną obsługę klientów
  • budowanie pozytywnych i trwałych relacji z klientami

Oczekiwania:

 Jeżeli:

  • masz dobrą dykcję
  • angażujesz się w powierzone obowiązki
  • chcesz nabyć lub rozwijać umiejętności sprzedażowe
  • jesteś dyspozycyjny/a 5 dni w tygodniu (najlepiej w godzinach 9 -17 lub 15 -21)

ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Oferta:

 Nasz Klient oferuje:

  • pracę w dynamicznym zespole w centrum telemarketingowym
  • szkolenie produktowo - sprzedażowe
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • gwarantowane wynagrodzenie: 9 zł brutto/godzinę + premię sprzedażową

Termin zatrudnienia: 20.08.2014r.
Przewidujemy zatrudnienie 6 osób.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)