Konsultant ds. Obsługi Klienta

Gi Group Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Miejsce pracy: Gdańsk

Zadania

  • kontaktowanie się wyłącznie z Klientami banku w celu przedstawienia oferty
  • realizacja kampanii sprzedażowych, które obejmują obecnych Klientów Banku
  • aktywna sprzedaż produktów Banku przy połączeniach wychodzących
  • udzielanie informacji o ofercie Banku

Wymagania

  • otwartość na kontakt z ludźmi
  • nastawienie na osiąganie najlepszych wyników sprzedażowych
  • nienaganna dykcja
  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie w obsłudze Klienta i/lub sprzedaży (dodatkowy atut)

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • gwarantowane podstawowe wynagrodzenie plus prowizja od każdego sprzedanego produktu
  • system płatnych szkoleń podnoszących kwalifikacje
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.