konsultant ds. obsługi klienta

Randstad Polska Sp. z o.o.

Gdańsk Jelitkowo, pomorskie

 Dla naszego Klienta z branży finansowej, poszukujemy osób na stanowisko :

Nr ref.: 30513
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Gdańsk Jelitkowo

Zakres obowiązków:
  • odbieranie połączeń przychodzących
  • rejestracja uzyskanych informacji w systemie
  • obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
  • budowanie pozytywnej relacji z klientem

Oczekiwania:

  • otwartość, determinacja, komunikatywność
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferta:
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji
  • rozbudowany system szkoleń wewnętrznych
  • mozliwość rozwoju w wewnętrznych strukturach firmy
  • przyjazna atmosfera
  • umowa o pracę tymczasową

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)