Konsultant ds.Obsługi Klienta

Klient Infopraca.pl

Chełm, Radom , Zamość, lubelskie

Opis stanowiska pracy

• aktywna sprzedaż produktów firmy;

• pozyskiwanie nowych odbiorców oraz utrzymywanie długofalowych relacji z klientem;

• konstruowanie ofert w oparciu o diagnozę potrzeb klienta;

• prowadzenie negocjacji, zawieranie umów sprzedażowych;

• dbanie o wysoką jakość świadczonych usług;

Wymagania

Jeżeli:
• możesz pochwalić się sukcesami w dotychczasowej pracy;
• posiadasz wysokie kompetencje sprzedażowe i łatwo nawiązujesz kontakty;
• jesteś otwarty/a na budowanie długofalowych relacji i zdobywanie nowych klientów;
• jesteś osobą przedsiębiorczą, dobrze zorganizowaną i samodzielną w działaniu;
• cechujesz się silną motywacją do realizacji stawianych przed Tobą celów;
• wyróżniasz się wysoką kulturą osobistą i odpowiedzialnością;
• masz wykształcenie min. średnie;

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/04/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Obsługa klienta