Konsultant ds. Obsługi Klienta

MIXDENT

Aleksandrów Łódzki, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Aleksandrów Łódzki. Wygodne i i szybkie połączenie MPK z Łodzi (autobus nr 78 i 97A). Przystanek ok 150m od firmy.

Opis stanowiska:
Osoby zatrudnione na stanowisku Konsultanta w Biurze Obsługi Klienta odpowiedzialne będą za:
* Telefoniczną obsługę ukierunkowaną na:
- sprzedaż produktów oferowanych przez firmę,
- przyjmowanie i realizację zgłoszeń klientów firmy,
- doradztwo w zakresie oferty produktowej.

Jeśli:
- masz doświadczenie w sprzedaży.
- posiadasz co najmniej średnie wykształcenie oraz biegle posługujesz się komputerem,
- szybko się uczysz,
- nie boisz się ciężkiej pracy i dużej ilość obowiązków,
- lubisz pracę z ludźmi i chętnie pomagasz innym,
- cieszy Cię gdy Twoja praca przynosi wymierne efekty.

Oferujemy pracę:
- w przyjaznym, dynamicznym i profesjonalnym zespole w ramach umowy o pracę, dzięki której będziesz mieć możliwość otrzymania prowizji z tytułu sprzedaży,
- z możliwościami rozwoju zawodowego i awansu podczas której gwarantujemy szkolenia oraz regularne wsparcie.

Prezentacja firmy

MIXDENT to sklep stomatologiczny, który zapewnia dostępność do no... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Call Center / Telemarketing