Konsultant ds. Obsługi Klienta

NCC Polska Sp. z o.o.

38-400 Krosno, podkarpackie

Opis stanowiska pracy

NCC Polska Sp. z o.o. to przestrzeń dla ciekawych ludzi, którzy potrafią dzielić swoją pasję z zaangażowaniem w pracy.

Sukces NCC Polska Sp. z o.o. to zasługa 100 pełnych entuzjazmu pracowników o różnych specjalizacjach. Jesteśmy zgranym zespołem, dbającym o partnerskie relacje i przyjazną atmosferę, które są kluczowymi wartościami naszej firmy.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Krosno

Osoby, które obejmą to stanowisko będą odpowiedzialne za obsługę Klientów poprzez różne kanały komunikacji (telefon oraz poczta elektroniczna), świadcząc profesjonalną pomoc w zakresie oferowanych usług.

Wymagania

Oczekujemy, że:

@ posiadasz łatwość w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi
@ zapał i energię do działania
@ masz doskonałą dykcję
@ swobodnie poruszasz się w internecie

Twoim atutem będzie:

@ doświadczenie w sprzedaży i obsłudze Klienta
@ znajomość branży domenowej i hostingowej bądź chęć zdobycia wiedzy w tym zakresie

Oferujemy:

@ pracę w przyjaznej atmosferze w zgranym i doświadczonym zespole (komfortowe biuro w centrum Krosna)
@ atrakcyjny system wynagrodzeń (stawka godzinowa od 11 zł brutto + premie + konkursy)
@ płatne szkolenia produktowe i sprzedażowe oraz pełne wsparcie w pierwszych tygodniach pracy
@ możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w wewnętrznych rekrutacjach
@ atrakcyjne benefity: imprezy oraz konkursy z nagrodami

Zachęcamy do aplikowania również osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności.

Prosimy o opatrzenie aplikacji klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883). Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych także po zakończeniu tego procesu, dla potrzeb kolejnych prowadzonych rekrutacji."

Osoby, które nie wyrażają zgody na przetwarzanie ich danych dla potrzeb kolejnych procesów rekrutacji, proszone są o pominięcie ostatniego zdania w oświadczeniu.

Prezentacja firmy

Pracujemy dla firmy nazwa.pl - największej polskiej firmy hostingowej i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
do uzgodnienia
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta