Konsultant ds. obsługi klienta

ELPIS

05-802 Pruszków, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• Profesjonalna obsługa klienta;

• Zawieranie umów kredytowych z klientami kupującymi rowery i motocykle;

• Zawieranie polis ubezpieczeniowych;

• Przyjmowanie płatności od klientów;

• Zapewnienie profesjonalnego kontaktu z klientem przez telefon;

• Obsługa mediów społecznościowych;

• Obsługa sprzedaży i zamówień klientów w sklepie internetowym;

Wymagania

• Co najmniej średnie wykształcenie;

• Doświadczenie w sprzedaży;

• Umiejętności sprzedażowe;

• Łatwość w nawiązywaniu kontaktów;

• Nastawienie na realizację celów;

• Chęć do rozwoju i dzielenia się wiedzą;

• Entuzjazm i zaangażowanie, dyspozycyjność i kreatywność;

• Umiejętność obsługi komputera;

• Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w obsłudze aplikacji do sprzedaży kredytów Santander, sprzedaż ubezpieczeń oraz biegła obsługa mediów społecznościowych;

• Niekaralność.

Oferujemy:

• Pracę w nowym salonie sprzedaży rowerów i motocykli;

• Szkolenia wdrożeniowe;

• Możliwość pracy w zespole pełnym pasji rowerowej i motocyklowej;

• Stałe podnoszenie umiejętności i kwalifikacji;

• Atrakcyjne formy wynagrodzenia powiązane z wynikami;

• Możliwość rozwoju zawodowego.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, ew. list motywacyjny i referencje) klikając w przycisk aplikowania.

Dziękujemy za wszystkie przesłane aplikacje i informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)."

Prezentacja firmy

Firma prowadząca Salon sprzedaży i obsługi serwisowej motocykli, skuteró... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Czas trwania umowy
31.10.2016
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
1 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta