Konsultant ds. obsługi klienta zagranicznego

Polski HR Doradztwo Personalne

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Polski HR - Doradztwo Personalne Sp. z o.o. to profesjonalna agencja doradztwa personalnego, wyspecjalizowana w rekrutacji i selekcji pracowników na stanowiska średniego i wysokiego szczebla. Współpracujemy z renomowanymi pracodawcami z Polski i zza granicy. Należymy do Polskiego Holdingu Rekrutacyjnego S.A.

Polski HR – Doradztwo Personalne Sp. z o. o jako Agencja Rekrutacyjna jest wpisana przez Marszałka Województwa Małopolskiego do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod numerem 9301.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby do pracy na stanowisku

Konsultanta ds. obsługi klienta zagranicznego

Zakres obowiązków:

- profesjonalna obsługa Klienta
- pozyskiwanie nowych Klientów
- umawianie spotkań, profesjonalne doradztwo
- budowanie długofalowych relacji z Klientem

Wymagania

- komunikatywność
- umiejętności interpersonalne
- biegła znajomość języka czeskiego lub słowackiego
- mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Prezentacja firmy

Firma HR.

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing