Konsultant ds.obsługi Klienta w salonie Orange

Agencja Pracy Pollux Sp. z o.o.

Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

• kompleksowa obsługa Klientów salonów Orange
• prezentacja oferty, sprzedaż usług i obsługa po-sprzedażowa

Wymagania

Wymagania:

• min. wykształcenie średnie (wymagana matura)
• doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta
• dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point)
• dobra organizacja pracy
• nastawienie na realizację celów sprzedażowych
• dyspozycyjność
• dodatkowym atutem będzie doświadczenie w branży telekomunikacyjnej, Prawo jazdy kat. B oraz obsługa kasy fiskalnej i terminala

Oferujemy:

• ciekawą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie
• umowę o pracę
• podnoszenie kwalifikacji zawodowych
• możliwość awansu, certyfikacji
• możliwość osobistego rozwoju
• kontakt z najnowocześniejszymi technologiami

W CV prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli wraz z podpisem: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133 poz.883)."

Prezentacja firmy

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego POLLUX to dynamicznie rozw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta