Konsultant ds. obsługi Klienta w Call-Center

German-Polish Job Center Mastalerz & Co. Sp. j.

Niemcy, Goerlitz, zagranica

Opis stanowiska pracy

Nr.Ref. 07/CALL/DE/18
GERMAN-POLISH JOB CENTER Sp. j. numer agencji 7135 www.gpjc.eu
poszukuje dla swojego Klienta na terenie Niemiec w Goerlitz kandydatów i kandydatek na stanowiska:

Konsultant ds. obsługi klienta w Call-Center

• ze znajomością jęz. angielskiego oraz polskiego
• ze znajomością jęz. rosyjskiego i angielskiego
• ze znajomością jęz. niemieckiego i polskiego

Oferujemy:

- stawkę godzinową 9,50-10 Euro/godz. brutto
- szkolenie przygotowujące do podjęcia pracy
- wynagrodzenie zgodne z obowiązującymi taryfami niemieckimi, dodatki zmianowe
oraz
- umowę na czas nieokreślony zgodnie z przepisami niemieckimi
- pracę w stabilnej, dużej firmie niemieckiej z wieloletnimi tradycjami

Wymagania

• biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
lub:
• biegła znajomość języka rosyjskiego w mowie i piśmie
lub:
• biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie

• bardzo dobra obsługa komputera
• komunikatywność i motywacja

Mile widziane / Preferowane:
- doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- posiadanie samochodu osobowego

Mile widziane osoby z miejscowości przygranicznych

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą zajmującą się rekrutacją polskich pracowników do p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
20
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
6 000PLN - 7 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca Call Center / Telemarketing