Konsultant ds. Obsługi Klienta sieci PLAY

APS Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Miejsce pracy: Poznań

nr ref. IN/IP/06/2014

Zakres obowiązków:

  • Odbieranie połączeń przychodzących od Klientów sieci PLAY
  • Udzielanie informacji na temat dostępnych produktów i usług w sieci PLAY
  • Pomoc w obsłudze telefonu
  • Rozwiązywanie problemów technicznych

Jeśli:

  • Cenisz sobie pracę z Klientem lub chciał/abyś zdobyć doświadczenie w Contact Center
  • Poprawnie obsługujesz komputer (MS Office)
  • Jesteś komunikatywny/a, masz dobrą dykcję i miły głos

Zapraszamy do naszego zespołu!

W zamian za Twoje zaangażowanie oferujemy:

  • 12-dniowe szkolenie produktowo-wdrożeniowe (pn.-pt. 8-16)
  • Stawkę godzinowa 10 pln brutto oraz atrakcyjny system premiowy
  • Umowę zlecenie na czas nieoznaczony
  • Elastyczne godziny współpracy w przedziale 7-24 (pon.-nd.)
  • Pracę w nowoczesnym biurowcu w centrum Poznania
  • Zdobycie szerokiego doświadczenia z zakresu profesjonalnej obsługi Klienta
Jeśli zainteresowała Ciebie nasza oferta, wyślij swoje CV