Konsultant ds. Obsługi Klienta sieci GSM - Piła

FallWork Sp. z o.o.

PIŁA, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: PIŁA

FallWork Sp. z o.o. Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego w związku z dynamicznym rozwojem naszego klienta z branży CC poszukujemy pracowników na stanowisko :

KONSULTANT doradca Klienta ds. OBSŁUGI KLIENTA SIECI GSM - Piła

Lokalizacja: Ścisłe centrum Piły

Oferujemy:

- szkolenie z płatnym wynagrodzeniem szkoleniowym
- umowę zlecenie z odprowadzanymi składakami ZUS
- atrakcyjną stawkę godzinową
- gwarantowaną podstawę
- dodatkowa premia realizacyjna - ilościowa i jakościowa
- przyjemną atmosferę

Obowiązki:

- utrzymywanie kontaktów ze stałymi Klientami
- profesjonalna obsługa Klienta
- udzielanie Klientom informacji przedłużanie kończących się umów
- kontakty z nowymi Klientami

Wymagania:

- miły głos oraz dobra dykcja
- dyspozycyjność w tygodniu i jedną sobotę w miesiącu
- entuzjazm i chęć do pracy
- pozytywne nastawienie do kontaktu z ludźmi!

OFERTA PRACY STAŁEJ

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania CV za pośrednictwem serwisu.

Do aplikacji prosimy dołączyć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)