Opis stanowiska pracy

Kontakty z kluczowymi Klientami plus nawiązywanie nowych relacji z kontrahentami w kraju i zagranicą ( rynek niemiecki ) obejmujące w szczególności:
• Aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów biznesowych na rynku niemieckim
• Zarządzanie i umacnianie kontaktów z obecnymi Klientami
• Udział w negocjacjach handlowych
• Tworzenie i prezentacje ofert handlowych
• Podróże służbowe

Wymagania

• Biegła znajomość języka niemieckiego, warunek konieczny
• Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy
• Doświadczenie w kontaktach B2B
• Wykształcenie wyższe ( Zarządzanie, Marketing, Sprzedaż )
• Dynamizm, nastawienie na realizację celu, dobra organizacja pracy

Prezentacja firmy

Platforma Integracji Osób Niepełnosprawnych - powstała jako dobro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
11/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi