Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa

Konsultant ds. Obsługi Klienta Międzynarodowego

Od: Agencja Pracy Czasowej Tempus A Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Miejsce pracy: 90-413 Łódź

Agencja Pracy Czasowej i Doradztwa Personalnego TEMPUS A Sp. z o.o. (KRAZ 493) zatrudnia pracowników stałych i tymczasowych dla dużych i średnich firm na terenie województwa łódzkiego oraz mazowieckiego. Aktualnie dla naszego Klienta z branży logistycznej, międzynarodowego lidera, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź Śródmieście

Obowiązki:
- telefoniczny i mailowy kontakt z Klientami;
- uzgadnianie możliwości powtórnego doręczenia przesyłki;
- obsługa aplikacji do koordynowania doręczania przesyłek.

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie za pracę;
- zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie ze składkami ZUS;
- pracę od poniedziałku to piątku w godz. 8-16;
- możliwość podjęcia pracy tymczasowej;
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego z Klientem Międzynarodowym.

Oczekujemy:
- znajomości języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację pisemną (e-mail, obsługa aplikacji);
- łatwości w kontakcie z Klientami;
- umiejętności posługiwania się pakietem MS Office (Word, Excel, Outlook);
- otwartości, chęci rozwoju i nauki nowych zagadnień, szybkości uczenia się;
- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole;
- doświadczenia w pracy związanej z Obsługą Klienta (mile widziane).

Nie boisz się rozmawiać? Masz doświadczenie w Obsłudze Klienta, bądź chcesz takowe zdobyć? Aplikuj - szukamy Ciebie, jeśli obsługa Klienta to Twój priorytet w pracy

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami. Powyższa oferta dotyczy pracy tymczasowej.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysyłanie CV poprzez Portal, bądź o dostarczenie dokumentów osobiście do Agencji Tempus A przy ul. Piotrkowskiej 55 w Łodzi, w godzinach 10:00-16:30 (od poniedziałku do piątku).

Prosimy o załączenie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy