Konsultant ds. obsługi klienta- dopasuj grafik do swoich potrzeb!

LeasingTeam Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Nr ref.: 0026727
Rodzaj pracy: Umowa cywilnoprawna

Zakres obowiązków:

Do Twoich obowiązków będzie należało:

  • odbieranie połączeń przychodzących od Klientów
  • udzielanie odpowiedzi na zapytania klientów drogą telefoniczną oraz mailową,
  • ewidencja i rejestracja zgłoszeń w ramach obsługi klienta
  • utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami,

Oczekiwania:

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • wykształcenie minimum średnie
  • podstawowa znajomość obsługi komputera
  • Mile widziane doświadczenie w telefonicznej obsłudze klienta
  • konieczność pracy co najmniej 100h/miesiąc.
  • dobra dykcja oraz wysoka kultura osobista

Oferta:

Co możemy Ci zaoferować?

  • kompleksowe szkolenie za które otrzymasz wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • długotrwałą współpracę
  • pracę w elastycznych godzinach (możliwość wyboru godzin pracy!)
  • wynagrodzenie naliczane wg stawki godzinowej
  • możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia i rozwoju,
  • BENEFITY m.i. Karta MultiSport, Prywatna opieka medyczna itd.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.