Konsultant ds. obsługi Klienta Biznesowego

JOBME S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

JobMe S.A. jest nowa, dynamicznie rozwijająca sie firmą oferującą szeroki wachlarz usług rekrutacyjnych i doradczych w obszarze HR.

Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 14680

Naszym Klientem jest kluczowy operator sieci telekomunikacyjnej. Wspieramy Klienta w poszukiwaniu osób, które gotowe sa na podjecie nietypowego zajecia, a mianowicie rozpoczęcia kilkumiesiecznego, płatnego szkolenia przygotowującego do objecia samodzielnego stanowiska Konsultanta ds. obsługi Klienta Biznesowego.

 Obowiązki:

  • Uczestnictwo w 6-cio miesięcznym szkoleniu;
  • Codzienna współpraca z Liderem zespołu (aktywne uczestnictwo w spotkaniach biznesowych, realizacja założonego programu, nauka pozyskiwania Klienta i sprzedaży, wdrożenie w procedury i procesy organizacji)
  • Chęć zdobywania i wykorzystywania wiedzy;
  • Objecie stanowiska Konsultanta ds. obsługi Klienta Biznesowego.

Oferujemy:

  • Rozpoznawalnego na rynku pracodawcę;
  • Możliwość nauki i wdrażania się w role Konsultanta ds. obsługi Klienta Biznesowego pod okiem Eksperta;
  • Umowę o pracę, wynagrodzenie podstawowe i prowizyjne;
  • Narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód słuzbowy);
  • Dodatkowe formy motywacyjne (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie na zycie).

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie;
  • Minimum 6 miesiecy doświadczenia zawodowego w obsłudze klienta i pracy z ludźmi (mile widziane doświadczenia w sprzedaży);
  • Zaangażowanie, motywacja i pasja;
  • Codzienna dawka dobrej energii i uśmiechu na twarzy.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182,1662)

Prezentacja firmy

JobMe to firma powstała z pasji do branży HR oraz z chęci wniesienia na ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi