Konsultant ds. obsługi infolinii Statoil

Voice Contact Center Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Voice Contact Center – lider wśród firm świadczących usługi zarządzania relacjami z klientem z wykorzystaniem wirtualnych kanałów komunikacji, w związku ze współpracą z siecią stacji paliw i sklepów – Statoil, poszukuje osób na stanowisko:

(połączenia przychodzące)

Miejsce pracy: Warszawa, ul. Równoległa 4a (obok stacji WKD Raków)

Twoim zadaniem będzie:

  • Kompleksowa obsługa telefoniczna klienta (połączenia przychodzące)
  • Obsługa korespondencji mailowej oraz tradycyjnej
  • Budowanie relacji z klientami i dbanie o wizerunek firmy
  • Udzielanie informacji

Oczekujemy:

  • Wysokiej kultury osobistej i dobrej dykcji
  • Łatwości w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich
  • Umiejętności sprawnej obsługi komputera
  • Umiejętność prowadzenia korespondencji mailowej
  • dyspozycyjności

Zapewniamy:

  • Atrakcyjne, stałe wynagrodzenie (w nocy oraz w niedzielę wyższa stawka)
  • Projekt całodobowy, praca zmianowa
  • Profesjonalne szkolenie wstępne w ramach godzin pracy
  • Pomoc Liderów i Trenerów
  • Przyjazną atmosferę i możliwość rozwoju, a dla najlepszych szansę na awans
  • Bardzo wysoki komfort pracy w nowoczesnym centrum operacyjnym
  • Atrakcyjny pakiet socjalny – karty sportowe dla każdego zatrudnionego + pakiety dla osób towarzyszących, ubezpieczenie zdrowotne, stypendia firmowe, ciekawe konkursy w każdym miesiącu, niespodzianki oraz słodkie poniedziałki dla wszystkich

Prezentacja firmy

Voice Contact Center

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/12/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta, Praca Doradztwo / Konsulting