Konsultant ds. obsługi Banków i Instytucji Finansowych

Work Service

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obowiązki:
• Udzielanie odpowiedzi na zapytania Klientów – Banków i Instytucji finansowych
• Przygotowywanie rozwiązań w odpowiedzi na problemy zgłaszane przez Klientów
• Współpraca z innymi jednostkami biznesowymi oraz IT w zakresie udzielania wsparcia Klientom

Oferujemy:
• Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Pracę w systemie 2-zmianowym
• Pakiet szkoleń i wsparcie zespołu podczas pracy
• Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

Wymagania

Oczekiwania:
• Wykształcenie wyższe lub osoby uczące się
• Znajomość obsługi komputera
• Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• Doświadczenie w współpracy z Klientem biznesowym
• Znajomość podstawowych zagadnień z obszaru IT i podstawowa wiedza z zakresu finansów i bankowości
• Umiejętność pracy w zespole

Prezentacja firmy

Jesteśmy największą w Polsce firmą HR dostarczającą innowacyjne r... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing