Konsultant ds. Kontaktów z Klientem

Netia S.A.

Wolska 11A, Lublin, lubuskie

Netia - jeden z największych i jednocześnie najszybciej rozwijających się operatorów telekomunikacyjnych poszukuje osoby do współpracy jako:

W lokalizacji: Wolska 11A, Lublin

Zadania:

  • kontakt telefoniczny z klientem indywidualnym i małymi przedsiębiorcami
  • sprzedaż usług telewizyjnych, internetowych oraz telefonicznych nowym i stałym klientom
  • budowanie relacji z klientami oraz dbałość o wizerunek firmy

Wymagania:

  • dobra komunikacja i umiejętność przekonywania do swoich racji
  • pozytywne nastawienie i chęć związania się na dłużej z jedną firmą
  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

Netia oferuje:

  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia u największego alternatywnego operatora telekomunikacyjnego
  • współpracę w oparciu o umowę zlecenia
  • stawkę podstawową oraz system prowizyjny
  • konkursy motywacyjne z nagrodami pieniężnymi i rzeczowymi
  • profesjonalne szkolenia wstępne i w trakcie współpracy
  • stały projekt i godziny współpracy (09:00-16:00 lub10:00-17:00)
  • możliwość dołączenia do pakietu sportowego
Dołącz do naszego zespołu, jeśli chcesz rozwijać się w miejscu, w którym docenia się ludzi za ich zaangażowanie!

Prześlij swoje cv za pomocą przycisku:
Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.