Konsultant ds. kongresów i targów

Centrum Podróży Air Club

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. turystyki kongresowej i targowej.

Osoba na tym stanowisku, zajmować się będzie realizacją zleceń klientów na wyjazdy na kongresy i targi branżowe głównie za granicą.

Wybrany kandydat posiadać powinien następujące kwalifikacje:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży turystycznej
  • doświadczenie w obsłudze wyjazdów na kongresy i targi branżowe
  • wykształcenie wyższe kierunkowe – turystyka, geografia lub pokrewne
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie
  • znajomość innych języków obcych będzie dodatkowym atutem
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w zakresie pakietu MS Office oraz korzystania z internetu
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Wybranym kandydatom zaproponujemy:

  • umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • możliwości rozwoju zawodowego;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • cykl profesjonalnych szkoleń;
  • opiekę medyczną i pakiet socjalny

Miejsce pracy:

  • Warszawa, ul. Senatorska 28

Prezentacja firmy

Centrum Podróży AIR CLUB działa na rynku turystycznym od 1990 roku. Firm... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/03/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Praca w hotelu / Turystyka