Opis stanowiska pracy

Kancelaria Prawa Podatkowego, Biuro Rachunkowe Justyna Bartosiewicz serdecznie zaprasza osoby zainteresowane pracą w dziale świadczącym usługi księgowe oraz kadrowo - płacowo do składania CV i listu motywacyjnego.

Zakres obowiązków m.in.:

- nadzór nad prowadzoną dokumentacją kadrowo-płacową,
- sporządzanie i kontrola dokumentów pracowniczych,
- przygotowywanie zgłoszeń do ZUS przy pomocy programu PŁATNIK,
- sporządzanie list płac ( umowy o pracę i umowy zlecenia),
- przygotowywanie deklaracji ZUS, US, PFRON, PIT,
- wykonywanie innych prac z zakresu kadr i rozliczeń z pracownikami,
- udział w sporządzaniu umów o pracę i pozostałych dokumentów związanych z zatrudnieniem,

OFERUJEMY:

- możliwość podwyższenia kwalifikacji zawodowych,

- wykorzystanie w praktyce posiadanej wiedzy,

- możliwość poznania specyfiki m.in. podmiotów ekonomii społecznej oraz organizacji pozarządowych,

- przyjazne środowisko pracy,

Wymagania

Proszę o przesłanie CV spełniających poniższe kryteria:

- wykształcenie minimum średnie kierunkowe (ekonomia, rachunkowość),

- minimum 1 roku doświadczenia w pełnej obsłudze spraw płacowych

i kadrowych firmy(mile widziane doświadczenie w pracy

w biurze rachunkowym),

- bardzo dobrej znajomości przepisów z zakresu prawa pracy,

podatków i ubezpieczeń społecznych,

- praktycznej znajomości programu Płatnik (mile widziana znajomość programu Symfonia)

- praktyczna znajomość pakietu MS Office,

- umiejętność pracy w grupie,

- dobrze rozwinięte kompetencje: komunikacji, samodzielności oraz umiejętności pracy pod presją czasu i bardzo dobrej organizacji pracy,

- sumienność, dokładność oraz rzetelność,

Prezentacja firmy

Kancelaria Prawa Podatkowego, Biuro Rachunkowe Justyna Bartosiewi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa