Konsultant ds kadr i administracji

Work Service Express

Katowice, śląskie

Miejsce pracy: Katowice

Work Service Express jest agencją pracy tymczasowej specjalizującą się w transgranicznej wymianie pracowników. Od 2015 roku firma wchodzi w skład Grupy Kapitałowej Work Service - jednej z największych firm w branży HR w Europie Środkowo-Wschodniej.

Obecnie w związku z obsługą pracowników tymczasowych zatrudnianych u klientów francuskich poszukujemy osoby na stanowisko Konsultant ds kadr i administracji (nr ref. HR/3/2017).

Obowiązki:
• Kompletowanie dokumentów kadrowych przekazywanych pracownikom tymczasowym niezbędnych do podjęcia przez nich zatrudnienia,
• Kontrola poprawności wypełnienia dokumentów kadrowych oraz weryfikacja możliwości wyjazdu pracowników tymczasowych na zagraniczne projekty poprzez sprawdzenie możliwości uzyskania dokumentów A1, EKUZ,
• Monitorowanie kwestii kadrowych dotyczących pracowników tymczasowych przebywających na zagranicznych projektach np. weryfikacja czasu trwania umów, ważności badań lekarskich itp.
• Kontakt z pracownikami tymczasowymi i wyjaśnianie wszelkich reklamacji związanych z kwestiami kadrowo-płacowymi,
• Tworzenie raportów zawierających informacje o zatrudnieniu pracowników (czas pracy, nadgodziny, formularze A1, urlopy, ważność badań lekarskich itp.).
• Przekazywanie kompletnej dokumentacji do Działu Kadr i Płac w celu przygotowania teczki osobowej.

Oferujemy:
• Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Umowę o pracę na pełen etat,
• Ciekawą pracę w innowacyjnej, rozwijającym się przedsiębiorstwie,
• Elastyczne godziny pracy.

Wymagania:
• Wykształcenie średnie lub w trakcie studiów (preferowane kadry i płace),
• Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku minimum 1 rok,
• Bardzo dobra znajomość Pakietu MS Office,
• Skrupulatność, sumienność, umiejętność analitycznego myślenia,
• Prawo jazdy kat. B,
• Znajomość języka francuskiego będzie dodatkowym atutem.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.