Konsultant ds. funduszy europejskich

Horyzont Projekt Tomasz Więcek

Sosnowiec, 41-200 , śląskie

Opis stanowiska pracy

Konsultant ds. funduszy europejskich będzie odpowiedzialny za przygotowanie dokumentów dotacyjnych, dla projektów dofinansowywanych ze środków Unii Europejskiej. Do obowiązków konsultanta należeć będzie, w szczególności:
- opracowanie tekstów biznes planu, studium wykonalności oraz wniosku aplikacyjnego,
- sporządzanie oświadczeń i pism wymaganych przez instytucje zaangażowane w projekt.

Horyzont Projekt jest firmą konsultingową, posiadającą wieloletnie doświadczenie w działalności doradczej. Oferta firmy skierowana jest zarówno do sektora publicznego (samorządy), jak i prywatnego (przedsiębiorstwa).

Horyzont Projekt pomaga sfinansować zadania, realizowane przy udziale środków:
- Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego
- Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego
- Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki
- Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko
- Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach
- Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Wymagania

Warunek konieczny: bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel i Word) oraz umiejętność wyszukiwania informacji w internecie. Ze względu na specyfikę pracy, osoba powinna posiadać predyspozycje do pisania tekstów oraz zainteresowania humanistyczne.

Mile widziane: Doświadczenie w przygotowaniu wniosków aplikacyjnych lub praca przy rozliczaniu projektu. Posiadanie samochodu. Znajomość analizy finansowej.

Prezentacja firmy

Horyzont Projekt to dynamicznie rozwijająca się firma konsultingowa, pro... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/05/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting