Konsultant ds. funduszy europejskich

MG Premium Sp. z o.o.

31-425 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Firma doradcza MG Premium Sp. z o.o. zajmuje się kompleksowym doradztwem przy pozyskiwaniu finansowania, w szczególności ze środków unijnych.
Obsługuje głównie mikro, małych i średnich przedsiębiorców w zakresie pozyskania i rozliczenia dotacji z Unii Europejskiej dla projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych.

Aktualnie poszukuje osoby na stanowisko:
Konsultant ds. funduszy europejskich / Specjalista ds. pozyskiwania funduszy unijnych
Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Analiza możliwości finansowania projektów inwestycyjnych i badawczo-rozwojowych z programów unijnych,
Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej niezbędnej w toku składania wniosków o dofinansowanie,
Przygotowywanie wniosków o płatność w ramach rozliczania projektów, a także sprawozdań i raportów z przebiegu i realizacji projektów,
Praca przy innych projektach o charakterze doradczym,
Bieżący kontakt z klientami oraz przedstawicielami instytucji wdrażających środki pomocowe,
Stałe aktualizowanie wiedzy z zakresu unijnych dofinansowań dla biznesu.

Oferujemy

Długofalową perspektywę współpracy,
Szansę pełnego wykorzystania swoich możliwości oraz ambicji,
Możliwość rozwoju zawodowego,
Ciekawą i ambitną pracę,
Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o wynagrodzenie zasadnicze i premie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji: CV oraz listu motywacyjnego z odniesieniem do doświadczeń w w/w zakresie i własnymi oczekiwaniami. Informujemy, iż wnikliwie zapoznamy się z wszystkimi nadesłanymi dokumentami i skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez MG Premium Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie.

Wymagania

Doświadczenie w samodzielnym przygotowaniu wniosków unijnych dla przedsiębiorstw: projekty B+R, wdrożenia systemów IT, zakupy środków trwałych, rozwój eksportu etc.,
Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność, komunikatywność, sumienność i odpowiedzialność,
Doświadczenie w rozliczaniu projektów mile widziane,
Znajomość aktualnych wytycznych dotyczących kwalifikowania wydatków oraz realizacji zamówień przy wydatowaniu środków publicznych w ramach zasady konkurencyjności,
Umiejętność organizacji własnej pracy.

Prezentacja firmy

MG Premium Sp. z o.o. świadczy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa p... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/03/2017
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting