Konsultant ds. fakturowania oraz kontroli należności

Karena S.A.

Siemianowice Śląskie, śląskie

Opis stanowiska pracy

Pracując z nami będziesz odpowiedzialny za:

  • wystawianie faktur sprzedaży oraz zakupu,
  • sporządzanie dokumentów dostawy dla klientów,
  • sporządzanie rejestrów oraz raportów z kasy fiskalnej,
  • przygotowywanie deklaracji na potrzeby Urzędu Skarbowego oraz Celnego,
  • archiwizowanie faktur oraz dokumentów dostawy,
  • kontrolowanie wywiązywania się kontrahentów z ustalonych terminów zapłaty należności,
  • wyjaśnianie przyczyn zaległości w zakresie płatności oraz motywowanie klientów do ich spłaty,
  • przygotowywanie i wysyłkę wezwań do zapłaty,
  • dbałość o porządek w dokumentacji oraz prawidłowy jej obieg,
  • aktualizowanie danych oraz informacji o klientach w systemie,
  • ścisłą współpracę z Działem Handlowym, Działem Spedycji oraz Księgowością w celu efektywnej realizacji wyżej wymienionych zadań.

Dołącz do nas jeśli:

  • posiadasz doświadczenie w obszarze fakturowania,
  • biegle obsługujesz komputer (pakiet MS Office, OpenOffice, e-mail, Internet),
  • mile widziane będzie Twoje doświadczenie w prowadzeniu miękkiej windykacji,
  • Twoim atutem będzie również znajomość programu magazynowo-handlowego WF-Mag,
  • wykazujesz się dużą starannością w wykonywanych obowiązkach,
  • jesteś dokładny, skrupulatny i zorientowany na szczegóły,
  • potrafisz współpracować w zespole.

Dlaczego warto u nas pracować?

  • umowa o pracę jest u nas w standardzie,
  • pracować będziesz stacjonarnie, od poniedziałku do piątku, w godz. 07:00-15:00,
  • gwarantujemy pakiet benefitów nie tylko dla Ciebie, ale również dla Twojej rodziny (m. in. karta MultiSport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, bony na święta, wyjazdy integracyjne),
  • zapewniamy pełne przeszkolenie oraz wsparcie doświadczonego zespołu w pierwszym okresie po zatrudnieniu.

Wymagania

KARENA S.A. - działamy od 1992 roku w kilku obszarach. Oferujemy m in. usługi spedycyjne na terenie kraju i w Europie ze szczególną dbałością o wysoki standard bezpieczeństwa przewożonych ładunków. Wachlarz naszych usług uzupełnia handel ekologicznymi paliwami stałymi. Prowadzimy również placówkę partnerską Alior Banku.

Obecnie reorganizujemy pracę naszego Biura Zarządu, w związku z czym poszukujemy pracownika na stanowisko:

Prezentacja firmy

KARENA S.A. - nasza siedziba mieści się w Siemianowicach Śląskich... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Analityka