Konsultant ds. administracyjno-personalnych Kraków

Jobman Group Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jobman Group Sp. z o.o. - Agencja Pracy Tymczasowej działająca na podstawie wpisu do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod nr 2163, poszukuje osób chętnych do podjęcia pracy czasowej.

Konsultant ds. administracyjno-personalnych
Lokalizacja: Kraków, ul. Bociana

Obowiązki:
- rekrutacja kandydatów do pracy,
- analiza i selekcja aplikacji kandydatów,
- weryfikacja kompetencji kandydatów,
- prowadzenie dokumentacji personalnej,
- realizowanie zamówień Kontrahentów.

Oferujemy:
- odpowiednie narzędzia pracy,
- dynamiczną pracę i ciekawe wyzwania zawodowe,
- pracę w ukierunkowanym na sukces zespole,
- możliwość rozwoju oraz zdobycie doświadczeń zawodowych.

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie,
- wysokie zdolności interpersonalne,
- bardzo dobra organizacja pracy,
- orientacja na wyniki, samodzielność, chęć osiągnięcia sukcesu,
- umiejętność pracy pod presją czasu,
- dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Internet),
- doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane,
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku i częściowo w weekendy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- praca również dla osób uczących się/studiujących.

Zainteresowane osoby proszone są o składanie aplikacji drogą elektroniczną w temacie wiadomości wpisując „Konsultant Kraków”.
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Prezentacja firmy

Jobman Group Sp. z o.o. – Agencja Zatrudnienia wpisana do rejestr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/06/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja