Konsultant ds. administracji i rekrutacji

Gi Group Sp. z o.o.

Stanowice, śląskie

Miejsce pracy: Stanowice

Najważniejsze zadania:

• rekrutacja kandydatów w zakresie usługi pracy tymczasowej oraz pracy stałej
• obsługa administracyjna zatrudnionych pracowników tymczasowych
• bieżący monitoring zleconych projektów rekrutacyjnych
• zarządzanie bazą kandydatów
• budowanie trwałych relacji z Klientem
• raportowanie do Klienta i Przełożonego
• udział w planowaniu działań rekrutacyjnych

Od kandydatów oczekujemy:

• doświadczenia na podobnym stanowisku w zakresie rekrutacji tymczasowych
• doświadczenia w agencji doradztwa personalnego
• wykształcenia wyższego
• znajomości ustawy o pracy tymczasowej
• znajomości podstawowych przepisów Prawa Pracy
• znajomości i umiejętność obsługi pakietu MS Office szczególnie Excel
• wysokiej motywacji do pracy
• nastawienie na wytrwałą realizację założonych celów
• samodzielności i odpowiedzialności za powierzone zadania
• wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych
• bardzo dobrej organizacji pracy
• mile widziany język rosyjski i/lub ukraiński
• prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

• możliwość zdobycia cennego doświadczenia w międzynarodowej firmie z branży doradztwa personalnego
• możliwość rozwoju zawodowego
• niezbędne narzędzia pracy
• wsparcie całego zespołu
• pakiet szkoleń wprowadzających
• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.