KONSULTANT DS. ADMINISTRACJI- ART BIUROWE

GT Polska Sp. z o.o.

Pszczyna 43-200, śląskie

Opis stanowiska pracy

GT POLSKA SP. Z O.O. nieustannie się rozwija. Obecnie szukamy ambitnych, kreatywnych i lubiących pracę osób z PSZCZYNY LUB OKOLIC na stanowisko konsultanta ds. administracji, czyli osoby odpowiedzialnej za:

  • Bieżąca obsługę administracyjną Firmy;
  • Telefoniczne kontakty z klientami;
  • Obsługę sklepu internetowego.

Wymagania

  • Miejsce zamieszkania PSZCZYNA LUB OKOLICE
  • Doświadczenia w sprzedaży w branży artykułów biurowych mile widziane
  • Znajomość obsługi komputera
  • Zdolności komunikacyjnych, kreatywności, samodyscypliny i uczciwości
  • Czynne prawo jazdy kategorii B

W zamian oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Perspektywy rozwoju i podnoszenie swoich kwalifikacji,
  • Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy.

Prezentacja firmy

branża biurowo-papiernicza

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie