konsultant/doradca sektora MSP

BVR

Toruń/Bydgoszcz/Włocławek, kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska pracy

Zadaniem konsultanta/doradcy jest zaprezentowanie oferty Usługi Brokerskiej CQ Broker u potencjalnego klienta z sektora MSP. Praca dla osób z dobrą panoramą społeczną, w której dostępni są decydenci Małych i Średnich Przedsiębiorstw.
Praca w szczególności dedykowana do osób mających aktualnie bezpieczeństwo finansowe, ponieważ wynagrodzenie jest prowizyjne i zbudowanie portfela klientów zapewniającego stałe dochody zajmie od kilku do kilkunastu miesięcy.

Wymagania

Umiejętność nawiązywania relacji biznesowych, wykształcenie min. średnie (preferowane wyższe), niekaralność, samodzielność w organizacji pracy i niezależność logistyczna - własny samochód, umiejętność zamykania sprzedaży, umiejętność pozyskiwania poleceń, wiedza o prawno-ekonomicznych aspektach i uwarunkowaniach prowadzenia biznesu i strategiach zapewniających bezpieczeństwo i sukces biznesowy.

Prezentacja firmy

Sprzedajemy lokaty, produkty strukturyzowane z ochroną kapitału, produkt... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2014
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
bezterminowo
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
4 000PLN - 50 000PLN / Yearly (Brutto)
Premie, dodatki:
nie
Branża / kategoria:
Praca Bankowość