KONSULTANT DO SPRAW ROZWOJU RYNKU NIEMIECKIEGO USŁUG HR

Domino Polska Sp. z o.o.

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Tymczasowej Domino Polska, do swojego zespołu we Wrocławiu poszukuje kandydata na stanowisko

Zakres obowiązków:

Nawiązywanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami

Uczestnictwo w prowadzeniu wybranych projektów rekrutacyjnych

Kreowanie i wyznaczanie standardów rekrutacji pracowników do pozyskanych projektów

Aktywny udział w projektach HR oraz bieżąca współpraca z Kadrą Zarządzającą,

Idealna osoba na w/w stanowisko powinna posiadać:

Wykształcenie wyższe

Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w dynamicznym środowisku pracy pod presją czasu, diagnozowania i rozwiązywania problemów,

Odpowiedzialność za powierzone zadania oraz wysoka kultura osobista,

Elastyczność oraz nieszablonowe i kreatywne myślenie.

Biegła znajomość języka niemieckiego - warunek konieczny

Wymagania

Oferujemy:

Samodzielne i pełne wyzwań stanowisko pracy

Codzienną pracę w przyjaznej atmosferze w zespole zaangażowanych osób nastawionych na jakościową realizację projektów rekrutacyjnych i długofalową współpracę z Klientami firmy,

Zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie z kapitałem francuskim umożliwiającej dużą przestrzeń do kreowania i realizacji własnych pomysłów

Pracę w samym centrum Wrocławia

Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy uzależnione od doświadczenia zawodowego i posiadanych kompetencji,

Udostępniamy niezbędne do realizacji powierzonych zadań narzędzia do pracy,

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/11/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja