Konsultant do spraw reklamy

Twój Region Sp. z o.o.

68-200 Żary, lubuskie

Opis stanowiska pracy

TV REGIONALNA Żary poszukuje konsultanta ds. reklamy. Jesteś osobą kreatywną
i otwartą? Umiesz negocjować? Chcesz rozwijać swoje umiejętności? Marzysz o pracy w telewizji? Ta oferta jest dla Ciebie.

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

Aktywnego pozyskania nowych klientów

Budowania i podtrzymania długofalowych relacji z klientami

Budowanie pozytywnego wizerunku telewizji

Wsparcie i aktywny udział w akcjach reklamowych mających na celu promowanie telewizji

Efektywne zwiększenie sprzedaży z zachowaniem najwyższych standardów etycznych

Prezentacja firmy

Gazeta to nie tylko informacje, wiadomości, reklama czy sport. Ga... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/05/2015
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja