Konsultant do spraw obsługi klienta

Abi Call Center Sp. z o.o.

ŁÓDŹ, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli masz już dosyć nudnej, monotonnej i mało satysfakcjonującej prac.
Jeżeli chcesz zarabiać przyzwoite pieniądze i dzięki nim spełniać swoje marzenia.
Jeżeli wspólnie z nami chciałbyś realizować ciekawe i inspirujące projekty.

Dołącz do naszego zespołu i zostań:

Konsultantem do spraw obsługi klienta

miejsce pracy: Łódź

Poszukujemy osób w każdym wieku, które są komunikatywne, lubią rozmawiać z ludźmi, znają tajniki obsługi komputera.

My zagwarantujemy Tobie:
• umowa zlecenie na okres próbny 3 miesięcy (po tym okresie możliwość zatrudnienia na umowę o pracę),
• ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznym zespole,
• bardzo atrakcyjne wynagrodzenie oraz realne systemy motywacyjne,
• pracę od pon. do pt. w godzinach 8.00-16.00,
• atrakcyjny pakiet socjalny: karty MultiSport, konkursy, niespodzianki :)
• realną możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
• pracę w nowoczesnym centrum operacyjnym w ścisłym centrum Łodzi,
• profesjonalne szkolenia z technik sprzedażowych,
• aktywny coaching,
• opieka i wsparcie kierownika projektów,
• przyjazną i otwartą atmosferę pracy.

Wymagania

Wymagania:
• realizacja wyznaczonych przez przełożonych celów,
• umiejętności negocjacyjne,
• znajomość technik sprzedażowych,
• dbanie o najwyższy poziom obsługi klienta,
• znajomość obsługi komputera,

• doświadczenie w pracy na słuchawce będzie dodatkowym atutem,
• mile widziany status studenta.

Prezentacja firmy

„Oferowane przez Nas rozwiązania stwarzają nową jakość w komunika... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesiące, później możliwość przejścia na umowę o pracę
Liczba wakatów:
5
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
prowizja od sprzedaży, premie za konkursy, dodatek za polecenie kolejnych pracowników
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing