Konsultant do spraw nieruchomości komercyjnych

Maxon Nieruchomości Sp.z.o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Maxon Nieruchomości Sp.z.o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Kogo szukamy:

  • osób z doświadczeniem w B2B (doświadczenie w branży nieruchomości będzie dodatkowym atutem),
  • lubiących kontakt z ludźmi,
  • pracowitych, rzetelnych, komunikatywnych i dobrze zorganizowanych,
  • chętnie uczących się i podnoszących kwalifikacje,
  • z wykształceniem minimum średnim,
  • ze znajomością programów z pakietu Office,
  • ze znajomością języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

  • aktywne pozyskiwanie klientów zainteresowanych najmem lub zakupem nieruchomości,
  • budowanie i utrzymywanie relacji z klientami,
  • profesjonalna obsługa transakcji w zakresie wynajmu / sprzedaży nieruchomości.

Co proponujemy:

  • umowa o pracę
  • atrakcyjne warunki finansowe (podstawa + prowizja uzależniona od osiąganych wyników),
  • możliwość rozwoju zawodowego w branży nieruchomości,
  • przyjazną atmosferę w pracy,
  • fachowe wsparcie osób z wieloletnim doświadczeniem w branży.