Konsultant call center

Immoqee Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Immoqee Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Umowa zlecenia

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: 1 rok

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca Call Center / Telemarketing, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Obsługa klienta

Immoqee Sp. z o.o. zajmuje się obsługą klientów instytucjonalnych w zakresie usług finansowych oraz usług z obszaru Human Resources Management

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Konsultant call center będzie odpowiedzialny za sprzedaż usług firmy. Gwarantujemy wynagrodzenie podstawowe plus prowizje od sprzedaży.

Co oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie
  • praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 8.30-16.30
  • szkolenie wstępne i wsparcie merytoryczne
  • gwarantowana stawka godzinowa: 16 zł brutto
  • dodatkowe prowizje
  • kawa na dobry początek każdego dnia

Twoje główne obowiązki:

  • sprzedaż usług firmy
  • umawianie spotkań z Klientami
  • wykonywanie połączeń wychodzących
  • utrzymywanie relacji z klientem

Jakie mamy wymagania:

  • zaangażowanie w powierzone obowiązki
  • komunikatywność
  • dobra dykcja
  • mile widziane doświadczenie w pracy w call center