konsultant call center atrakcyjne wynagrodzenie!

Randstad Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy. Podejmij z nami pracę już dziś i weź udział w konkursie "Pracuj z Randstad i wygrywaj nagrody!” - masz szansę wygrać samochód lub rower! Nie zwlekaj - aplikuj i zarejestruj się w konkursie na www.randstad.pl/konkurs

Aktualnie dla naszego kluczowego klienta, Polkomtel sp. z o.o. operatora sieci PLUS poszukujemy komunikatywnych i otwartych osób do pracy jako konsultant telefoniczny.

UWAGA: atrakcyjne wynagrodzenie!

Nr ref.: 41964
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Łódź

Zakres obowiązków:

Na czym będzie polegać Twoja praca:
- telefoniczna obsługa klientów sieci PLUS (obsługa połączeń przychodzących)
- doradztwo i sprzedaż w zakresie usług i produktów oferowanych przez Polkomtel sp. z o.o.

Oczekiwania:

- jesteś osobą otwartą i komunikatywną
- masz podstawową znajomość obsługi komputera
- masz chęć do nauki i nastawienie na osiąganie dobrych wyników
- chcesz pracować z fajnymi ludźmi.

Oferta:

Twoje korzyści:

- atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + system prowizyjny!
- ciekawa praca w fajnym, zgranym zespole ludzi
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową (ZUS, urlop itp.)
- kompleksowe szkolenie wstępne

- szansa na zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego w dużej, ogólnopolskiej firmie

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)